Tatlısu Mah. Arif Ay Sok. No:38 D:13 ÜMRANİYE / İSTANBUL
tr

Uluslararası ve İç Nakliye

21.03.2021
875
Uluslararası ve İç Nakliye

Dış ticaret, uluslararası nakliyat ve lojistik konularında IATA – UBAK – IRU ACADEMY – UND vb önemli kuruluşların eğitimlerini tamamlamış, gerekli tüm sertifikalara sahip olan uzman kadromuz ve tam zamanında hizmet anlayışımızla birlikte; emin adımlarla NAKLİYE faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Uygun fiyat politikamız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile amacımız; daha hızlı, etkin ve sıfır hata çözümlemelerimizle, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, siz değerli dostlarımızın beklentilerini karşılamanın da ötesine geçerek, sunduğumuz kaliteli hizmetlere Sonuç Gümrük imzasını atmaktır.

Sonuç Gümrük Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri ile;

Firmalarımızın talepleri doğrultusunda, başta Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Türkî Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın her yerine ‘tam zamanında hizmet’ anlayışımızla servis sağlamaktayız.

Gelişen küresel ticaret dünyasında ‘Denizyolu Hizmetlerimiz’ geniş acentelik ağı ve armatörler kanalı ile özellikle Libya, Cezayir ve Mısır Limanları olmak üzere tüm dünya limanlarından/limanlarına lojistik hizmetlerde kusursuz çalışmaktadır.

En ideal çözümler için; IATA – ‘Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ acenteliğimizle havayolu taşıma hizmetlerimiz tüm dünya havalimanlarını kapsamaktadır.

  • Komple Treyler ve Karayolu Taşımacılığı
  • Denizyolu Taşımacılığı
  • Havayolu Taşımacılığı
  • Demiryolu Taşımacılığı,
  • Gümrük İşlemleri Sonrası Eşyanın İstediğiniz Adrese Dahili Nakliye Hizmetlerimiz ile Teslimi.

Müşterilerimize çözüm olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: